BOULE 1000

To wyjątkowo uniwersalne urządzenie łączące w sobie funkcje grilla i paleniska ogrodowego. Wykonane z trwałej stali, dostępne jest w dwóch wersjach: czarnej, pokrytej farbą żaroodporną, oraz z autentycznej stali Corten, która charakteryzuje się unikalnym, rdzawym kolorem. Konstrukcja BOULE 1000 została oparta na trzech nogach wykonanych z egzotycznego drewna, znanego ze swojej odporności na zmienne warunki atmosferyczne. Drewniane nogi nie tylko dodają grillowi stabilności, ale także są wyrazem jego stylowego i naturalnego designu.

Grill wyposażony jest w planchę do grillowania, która umożliwia przyrządzanie różnorodnych potraw. Co więcej, dzięki specjalnej konstrukcji, planchę i palenisko można wypoziomować, dopasowując je do różnych typów podłoża. Aby zapewnić jeszcze więcej możliwości kulinarne, do grilla można dokupić innowacyjną nadstawkę do grillowania Dodatkowym atutem jest pokrywa (Cover), chroniąca planchę przed wpływem warunków atmosferycznych, co pozwala na utrzymanie grilla w doskonałej kondycji przez cały rok.

Produkty wyprodukowane w UE.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram